Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021

Dodał: administrator Data: 2021-03-24 09:35:57 (czytane: 181)

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Busku- Zdroju uprzejmie informuje, że w porozumieniu z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwową Inspekcją Pracy, Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa organizuje w 2021 roku XVIII Edycję Ogólnokrajowego Konkursu pn. „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w procesie pracy w gospodarstwach rolnych oraz wyłonienie gospodarstw mających osiągnięcia we wdrażaniu tych zasad. Konkurs ma charakter ogólnokrajowy i przebiega w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim oraz centralnym. Udział w konkursie mogą brać pełnoletnie osoby prowadzące produkcyjną działalność rolniczą.

        Placówka Terenowa KRUS w Busku- Zdroju w związku z realizacją XVIII-tej edycji konkursu  „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”  zwraca się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie na tablicy ogłoszeń oraz stronie internetowej  instytucji informacji o w/w Konkursie wraz plakatem.  W miarę możliwości prosimy również o wytypowanie gospodarstw leżących na terenie Gminy spełniających kryteria do wzięcia udziału w Konkursie. 

 Regulamin

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie meteorologiczne obowiązujące w dniu 26.04.2021 r.

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje spadek temp. przy gruncie do - 5 stopni C....