Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Trening systemu ostrzegania i alarmowania o zagrożeniu uderzeniami z powietrza w ramach ćwiczeń renegade/sarex-21

Dodał: administrator Data: 2021-05-17 13:10:34 (czytane: 225)

Informuje się mieszkańców Miasta i Gminy Nowy Korczyn, że w związku z Zarządzeniem Nr 66/2021 Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 13 maja 2021 r. w sprawie przeprowadzenia na terenie województwa świętokrzyskiego treningu systemu ostrzegania i alarmowania ludności, w dniu 20 maja 2021r. zostanie przeprowadzony trening alarmowy wczesnego ostrzegania i alarmowania ludności cywilnej o zagrożeniu uderzeniami z powietrza.

Celem  treningu  jest   doskonalenie   działania systemu ostrzegania i alarmowania ludności oraz praktyczne sprawdzenie uruchamiania i działania syren alarmowych.
Podczas treningu uruchomione zostaną syreny alarmowe w Urzędzie Miasta i Gminy Nowy Korczyn oraz w jednostkach OSP na terenie gminy i za ich pośrednictwem nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena).

Zobacz także

Ostrzeżenie meteorologiczne na dzień 18-22.06.2021 r.

Dodane: 2021-06-17 14:30 - Komentarze  (0)  czytane (48)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Konsultacje społeczne - kampania Stop Powodzi

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn z racji zagrożenia powodziowego jakie występuję na terenie gminy zaprasza wszystkich mieszkańców...