Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Konkurs na Logo Promocyjne Miasta Nowy Korczyn

Dodał: marzena Data: 2021-03-29 11:45:26 (czytane: 499)

Zapraszamy do udziału w konkursie na opracowanie projektu graficznego - logo Miasta Nowy Korczyn. Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta i Gminy w Nowym Korczynie we współpracy z Biblioteką Centrum Kultury w Nowym Korczynie. Głównym jego celem jest wyłonienie znaku identyfikacji wizualnej, który będzie mógł być wykorzystywany w materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych.

Logo powinno jednoznacznie kojarzyć się z miastem, może nawiązywać do tradycji oraz historii miasta, ale jednocześnie oddawać jego współczesny charakter.

Konkurs ma charakter otwarty, więc mogą wziąć w nim udział graficy, projektanci, artyści plastycy, uczniowie, studenci i absolwenci szkół oraz uczelni wyższych – osoby fizyczne i osoby prawne oraz podmioty nie posiadające osobowości prawnej, zamieszkałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej lub też mające siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

W wybranym przez siebie programie graficznym wykonaj logo, prześlij na adres: gmina@nowykorczyn.pl lub pocztą tradycyjną: Urząd Miasta i Gminy Nowy Korczyn, ul. Krakowska 1, 28-136 Nowy Korczyn; z dopiskiem na kopercie: „Logo Miasta Nowy Korczyn – konkurs”.

Do wygrania nagroda pieniężna o wartości 1.000 zł.

Na prace czekamy do 30 kwietnia 2021 r.

 

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania:

>> regulamin konkursu

>> karta zgłoszeniowa 

 


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie meteorologiczne obowiązujące w dniu 26.04.2021 r.

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje spadek temp. przy gruncie do - 5 stopni C....