Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta i Gminy w Nowym Korczynie w okresie epidemii

Dodał: administrator Data: 2021-01-29 11:38:43 (czytane: 1193)

Szanowni Państwo. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju w dalszym ciągu podstawową formą kontaktu z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy jest kontakt telefoniczny, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub portal ePUAP.

Osobiste załatwienie sprawy będzie możliwe wyłącznie  po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z właściwym pracownikiem. Również wejście na teren Urzędu wymaga obecności pracownika.
Wobec powyższego prosi się rolników zainteresowanych złożeniem wniosku   o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego do nie zwlekania ze złożeniem tego dokumentu do ostatnich chwili. Numery telefonów do poszczególnych referatów i jednoosobowych stanowisk pracy zostały zamieszczone na stronie internetowej Urzędu i wywieszone na tablicy ogłoszeń przed budynkiem Urzędu Miasta i Gminy.

tel.jpg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Konkurs z cyklu Weekendowe konkursy SPISowe

Urząd Statystyczny w Kielcach i Radio Kielce zapraszają do udziału w kolejnej edycji weekendowego konkursu SPISowego....