Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Zakończenie roku szkolnego w Punkcie Przedszkolnym

Dodał: administrator Data: 2019-06-26 08:18:11 (czytane: 755)

19 czerwca 2019 r. zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Na uroczystość do Punktu Przedszkolnego w Nowym Korczynie przybyli: dyrektor szkoły Barbara Karnawalska, wicedyrektor Małgorzata Stefańska, proboszcz parafii Nowy Korczyn ks. Paweł Majewski oraz rodzice i bliscy wszystkich podopiecznych.

Przedszkolaki w artystycznym występie podsumowały całoroczną pracę placówki. Następnie każdy z nich otrzymał pamiątkowy dyplom.
Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, byście po wakacjach szczęśliwi, wypoczęci i pełni energii wrócili do naszego przedszkola. Dzieciom odchodzącym do szkoły, życzymy wielu sukcesów.


Marta  Gajek
Agnieszka Kowalska


Zdjęć w galerii: 16

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przypomnienie o zasadach segregacji odpadów na terenie Gminy Nowy Korczyn

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn przypomina po raz kolejny mieszkańcom gminy, a w szczególności tym, którzy zadeklarowali się do selektywnego...