Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wyniki i terminarz rozgrywek Ligii Gminnej Gminy Nowy Korczyn 2019

Dodał: administrator Data: 2019-07-10 14:48:25 (czytane: 688)

W dniach 6 - 7 lipca rozegrana została faza grupowa VII edycji Ligi Gminnej Gminy Nowy Korczyn. W tym roku w rozgrywkach uczestniczy 8 drużyn podzielonych na dwie grupy eliminacyjne.

 Po zaciętych i emocjonujących meczach, eliminacje zakończyły się:
- w grupie „A” pomimo sensacyjnego remisu w pierwszym meczu turnieju z FC po Nalewce zwycięstwem drużyny KS Lęgarnia,
- w grupie „B” najlepsi okazali się Oldboje Nowy Korczyn.
Po rundzie eliminacyjnej korona króla strzelców znajduje się w rękach Krystiana Bracisiewicza z Biedroneczek.

LG1.jpg


Grupa „A”
1.    KS Lęgarnia         3    7    5 – 2
2.    Biedroneczki        3    6    15 – 3
3.    Zespół Siła           3    3    4 – 9
4.    FC po Nalewce    3    1    5 – 15


                               Wyniki rundy I eliminacyjnej

                         KS Lęgarnia     2 – 2     FC po Nalewce    
       Gadawski P, Buczak K                    Piasecki B-2
                           Zespół Siła     0 – 6     Biedroneczki
                           Bracisiewicz K, Siek M, Domagała D, Grzywa M
                             Lachowski J, sam.
                           Zespół Siła    4 – 2    FC po Nalewce
Wolański S-2, Niedopytalski J, Pietrzyk M                Strojny B-2
                        KS Lęgarnia    1 – 0    Zespół Siła
                            Biesaga P                    
                   FC po Nalewce    1 – 9    Biedroneczki
         Piasecki B        Grzywa M, Bracisiewicz K-4, Socha P, Lachowski J,Domagała D, sam.
                     
                         KS Lęgarnia    2 – 0    Biedroneczki
                   Biesaga P, Kuzon P                           


LG2.jpg


Grupa „B”
1.    Oldboje Nowy Korczyn    3    9    8 – 2
2.    Niefart Nowy Korczyn      3    6    6 – 6
3.    Bilczów                             3    3    6 – 5
4.    All Stars Brzostków          3     0    4 – 10

                                   Bilczów     4 – 2     All Stars Brzostków
Sagan K, Pasternak P-2, Dusza D                    Ofiara M-2
          Oldboje Nowy Korczyn     4 – 0     Niefart Nowy Korczyn
       Modzelewski A-3, Parlak P                               
         Niefart    Nowy Korczyn    2 – 1    Bilczów
                  Starościak M-2,                         Rasiński D
            Niefart Nowy Korczyn    4 – 1    All Stars Brzostków
Dudek F, Starościak M-2, Wężowicz M                        Ofiara M
                                  Bilczów    1 – 2    Oldboje Nowy Korczyn
                               Sagan K                    Misiewicz Ł, Parlak P
         Oldboje Nowy Korczyn    2 – 1    All Stars Brzostków
                           Parlak P-2                        Ofiara M

Najlepsi strzelcy:
5 bramek:
Bracisiewicz Krystian (Biedroneczki)
4 bramki:
Ofiara Michał (All Stars), Starościak Mateusz (Niefart), Parlak Patryk (Oldboje),
3 bramki:
Modzelewski Arkadiusz (Oldboje), Piasecki Bartosz (FC)
2 bramki:
Sagan Kamil, Pasternak Patryk (Bilczów), Domagała Dominik, Grzywa Michał, Lachowski Jakub (Biedroneczki), Wolański Sylwester (Zespół Siła), Strojny Bartłomiej (FC), Biesaga Paweł (Lęgarnia)
1 bramka:
Dusza Dawid (Bilczów), Dudek Filip, Wężowicz Michał (Niefart), Misiewicz Łukasz (Oldboje), Gadawski Patryk, Buczak Kamil, Kuzon Piotr (Lęgarnia), Siek Michał, Socha Patryk (Biedroneczki), Niedopytalski Jakub, Pietrzyk Marcin (Zespół Siła)

Terminarz rozgrywek Ligi Gminnej Gminy Nowy Korczyn 2019
                                              Runda II
                             13.07. sobota - ćwierćfinały
                                        (mecze 2x10 min.)


16.00 – 16.30        KS Lęgarnia – All Stars Brzostków
16.30 – 17.00        Biedroneczki – Bilczów
17.00 – 17.30        Niefart Nowy Korczyn – Zespół Siła
17.30 – 18.00        Oldboje Nowy Korczyn – FC po Nalewce

                                             Runda III
            13.07. sobota - półfinały i mecze o miejsca 5-8
                                     (mecze 2x10 min)

18.00 – 18.30 - 1 półfinał
KS Lęgarnia/ All Stars Brzostków - Niefart Nowy Korczyn/Zespół Siła
18.30 – 19.00 – 1 mecz o miejsca 5 - 8
Biedroneczki/Bilczów - Oldboje Nowy Korczyn/FC po Nalewce
19.00 – 19.30 – 2 mecz o miejsca 5 - 8
KS Lęgarnia/ All Stars Brzostków - Niefart Nowy Korczyn/Zespół Siła
19.30 – 20.00 – 2 półfinał
Biedroneczki/Bilczów - Oldboje Nowy Korczyn/FC po Nalewce

                                             Runda IV
                          14.07 niedziela – mecze finałowe
                                     (mecze 2x15 min)

16.00 – 16.30 – mecz o VII miejsce
16.30 – 17.00 – mecz o V miejsce
17.00 – 17.30 – mecz o III miejsce
17.30 – 18.00 – mecz o I miejsce
18.15 rozdanie nagród i grill dla uczestników turnieju

LG4.jpg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przypomnienie o zasadach segregacji odpadów na terenie Gminy Nowy Korczyn

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn przypomina po raz kolejny mieszkańcom gminy, a w szczególności tym, którzy zadeklarowali się do selektywnego...