Strona startowa

Wiadomości - Dla mieszkańca

Wyniki i terminarz rozgrywek Ligi Gminnej gminy Nowy Korczyn

Dodał: administrator Data: 2017-07-18 21:16:20 (czytane: 646)

W dniu 15 lipca 2017 r. rozpoczęły się rozgrywki Ligi Gminnej gminy Nowy Korczyn. W tym roku w rozgrywkach uczestniczy 12 drużyn. Organizatorzy zapraszają do kibicowania w najbliższy piątek i niedzielę na stadionie KS Wisła Nowy Korczyn. Terminarz i wyniki poniżej.

LIGA GMINNA GMINY NOWY KORCZYN 2017 - wyniki

Grupa „A”


1.Oldboje Nowy Korczyn                  2       6       16-2
2.KS Królewscy                                 3       6       11-2
3.Bodysiadło TEAM                           3       6       6-2
4.Perła Czarkowy                              2       3       2-7
5.Wysokie Trawy Piasek Wielki      2       0       2-11
6.FC Wczorajsi                                  2       0       0-13

KS Królewscy                                6-0     Perła Czarkowy        
G. Kowalski-2, K. Wójcik, P. Kądzielski, K. Kądzielski-2

KS Królewscy                                5-0     FC Wczorajsi
M. Mucha, K. Kądzielski-2, P. Kądzielski-2    
    
Wysokie Trawy Piasek Wielki     2-8     Oldboje Nowy Korczyn    
M. Mostek-2                                               P. Zieliński-3, A. Modzelewski-3, Ł. Gadawski, R. Zając

Oldboje Nowy Korczyn                  8-0     FC Wczorajsi    
Ł. Gadawski, P. Zieliński-6, R. Zając

Perła Czarkowy                              2-1     Bodysiadło TEAM
K. Skorupa-2                                           F. Strach    

Bodysiadło TEAM                          3-0     Wysokie Trawy Piasek Wielki    
K. Jaśkiewicz-2, S. Wolański        

Bodysiadło TEAM                          2-0     KS Królewscy    
F. Strach, S. Wolański

pilka1.jpg

Grupa „B”


1.Gladiator Krzczonów                      2       6       6-2
2.Biedroneczki                                   3       4       7-4
3.Coco Jambo Tiki – Taka               2       3       4-4
4.Albatrosy                                          2       3       4-6
5.RKS Kosa Szczerbaków               3       3       4-6
6.Treniorzy                                          2       1       1-4

Treniorzy                                     0-0     Biedroneczki

Treniorzy                                     1-4     Gladiator Krzczonów
K. Buczak                                            M. Fetela, K. Fetela, J. Sala

Gladiator Krzczonów                 2-1     RKS Kosa Szczerbaków
J. Sala-2                                               E. Bech

Biedroneczki                               2-3      Coco Jambo Tiki – Taka
K. Bracisiewicz, P. Socha                     M. Kobos-3

RKS Kosa Szczerbaków           2-1     Coco Jambo Tiki – Taka
E. Kępiński, A. Dryja                           F. Dudek

Albatrosy                                      3-1     RKS Kosa Szczerbaków
W. Tomal-3                                           P. Król

Albatrosy                                      1-5     Biedroneczki
M. Starościak                                       P. Durnaś, D. Domagała-3, J. Wenda

               Najlepsi strzelcy:

9 bramek - P.Zieliński(Oldboje)
4 bramki - K.Kądzielski(KS Królewscy)  
3 bramki - A.Modzelewski(Oldboje), J.Sala(Gladiator), P.Kądzielski(KS Królewscy),
           M.Kobos(Coco Jambo), W.Tomal(Albatrosy), D Domagała(Biedroneczki)
2 bramki - Ł.Gadawski, R.Zając(Oldboje), G.Kowalski(KS Królewscy), K.Skorupa(Perła),
           M.Mostek(Wysokie Trawy), F.Strach, K.Jaśkiewicz, S.Wolański (Bodysiadło)
1 bramka - K Wójcik, M.Mucha (KS Królewscy), F.Dudek(Coco Jambo)
           M.Starościak(Albatrosy), M.Fetela, K.Fetela(Gladiator), K.Buczak(Treniorzy),   
           E.Bech, E.Kępiński, A.Dryja, P.Król (RKS Kosa), P.Durnaś, J.Wenda, K.Bracisiewicz,  
           P.Socha(Biedroneczki)

pilka2.jpg


Terminarz rozgrywek Ligi Gminnej Gminy Nowy Korczyn
(runda I)

               21. 07. 2017r (piątek)


18:00-18:20   KS Królewscy  - Wysokie Trawy Piasek Wielki       grupa „A”
18:20-18:40   RKS Kosa Szczerbaków – Biedroneczki                 grupa „B”
18:40-19:00   Perła Czarkowy  - FC Wczorajsi                                grupa „A”
19:00-19:20   Treniorzy – Albatrosy                                                   grupa „B”
19:20-19:40   Bodysiadło TEAM  - Oldboje Nowy Korczyn            grupa „A”
19:40-20:00   Coco Jambo Tiki – Taka - Gladiator Krzczonów     grupa „B”

               23. 07. 2017r. (niedziela)

16.00-16.20   Treniorzy - RKS Kosa Szczerbaków                        grupa „B”
16.20-16.40   Bodysiadło TEAM  - FC Wczorajsi                            grupa „A”
16.40-17.00   Treniorzy - Coco Jambo Tiki – Taka                         grupa „B”
17.00-17.20   Wysokie Trawy Piasek Wielki - FC Wczorajsi         grupa „A”
17.20-17.40   Albatrosy - Coco Jambo Tiki – Taka                         grupa „B”
17.40-18.00   Wysokie Trawy Piasek Wielki - Perła Czarkowy     grupa „A”
18.00-18.20   Biedroneczki - Gladiator Krzczonów                         grupa „B”
18.20-18.40   Perła Czarkowy  - Oldboje Nowy Korczyn                grupa „A”
18.40-19.00   Albatrosy - Gladiator Krzczonów                                grupa „B”
19.00-19.20   KS Królewscy  - Oldboje Nowy Korczyn                   grupa „A”

pilka3.jpg


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.161.3.96

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja o XXIX sesji Rady Gminy Nowy Korczyn

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446 ze zm.) zwołuję na dzień...