Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wspólne działania dla poprawy bezpieczeństwa na wodzie

Dodał: administrator Data: 2022-07-18 13:47:56 (czytane: 152)

W środę na zbiorniku wodnym w Radzanowie, a w czwartek na rzece Nidzie w Nowym Korczynie policjanci pełnili służbę wspólnie z miejscowymi strażakami. Podczas działań uwagę zwracają na bezpieczeństwo użytkowników sprzętu pływającego oraz osoby kąpiące się i wypoczywające w obrębie akwenów wodnych.

Wakacje, słoneczna pogoda, jednym słowem wszystko sprzyja wypoczynkowi nad wodą. W okolicach akwenów wodnych z kąpieli słonecznych i aktywnego wypoczynku korzystają mieszkańcy okolicznych miejscowości, a także osoby przyjezdne.

Zobacz

W tych miejscach o bezpieczeństwo nad wodą i w wodzie policjanci dbać będą wspólnie ze strażakami. Wczoraj w Radzanowie policjant oraz buscy strażacy wspólnie pełnili służbę na terenie zbiornika retencyjno – rekreacyjnego. Dziś na rzece Nidzie w Nowym Korczynie dzielnicowy z Komisariatu Policji w Solcu – Zdroju ze strażakami ochotnikami z tego miasta dbali o bezpieczeństwo w okolicy przystani, na której kończy się spływ.

Policjanci i strażacy zwracają uwagę na osoby korzystające ze sprzętu pływającego, szczególnie na używanie kapoków oraz stan trzeźwości. Wspólne patrole policjantów i strażaków będzie można spotkać do końca lata.

Zobacz

Zobacz

Źródło: KPP w Busku – Zdroju

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Rusza znów ginekologia w SZOZ w NK.

Informujemy, że od 24 sierpnia 2022r. w SZOZ w Nowym Korczynie w Przychodni Ginekologicznej, w środę według harmonogramu (w godz....