Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas w akcji

Dodał: administrator Data: 2020-01-03 13:47:06 (czytane: 625)

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat, czyjś świat”. Doświadczyli tego członkowie Szkolnego Koła Caritas, którzy czyniąc „drobny gest” (było nim przygotowanie stroików i odwiedziny u osób starszych), wywołali uśmiech radości, a często również łzy szczęścia na twarzach obdarowanych.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, uczniowie wraz z opiekunem p. Marią Błach, wyruszyli w dn. 19.12.2019r. w odwiedziny do osób starszych, samotnych, mieszkających w Nowym Korczynie. Spotkali się z bardzo ciepłym przyjęciem. Wolontariusze złożyli życzenia świąteczne i przekazali przygotowane przez siebie, czasami przy pomocy rodziców, stroiki świąteczne. Ta szczególna akcja uświadamia, jak niewiele trzeba, żeby sprawić komuś radość, zapewnić o pamięci.
Bardzo dziękujemy rodzicom naszych wolontariuszy za pomoc w przygotowaniu drobnych podarunków i wyrażenie zgody na udział dzieci w akcji.
Składamy Wszystkim serdeczne życzenia

Maria Błach

caritas_19_1.JPG

 caritas_19_2.JPG

caritas_19_3.JPG

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Jasełka w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Nowym Korczynie

"Już słychać kolędy, już pachnie świętami. Syn Boży się rodzi, by zamieszkać z nami”. Taki napis zapraszał wszystkich gości...