Strona startowa

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO DLA PRODUCENTÓW ROLNYCH W 2023 ROKU

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 207 razy)

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn informuje, iż rolnicy zainteresowani odzyskaniem części pieniędzy wydanych na zakup oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej powinni w terminie od 1 do 28 lutego 2023 r. więcej»

UWAGA! Silny wiatr.

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 57 razy)

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z zachodu i północnego zachodu. więcej»

TAGI:

Rekordowy finał WOŚP w Nowym Korczynie!

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 130 razy)

31 Finał WOŚP w Nowym Korczynie zakończył się wielkim wspólnym sukcesem! W sumie w gminie Nowy Korczyn zebrana została rekordowa kwota 19.846,12 zł i 10,48 euro. więcej»

ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO DLA PRODUCENTÓW ROLNYCH W 2023 ROKU

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 124 razy)