Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach w Strożyskach i w Nowym Korczynie

Dodał: administrator Data: 2019-10-31 12:03:37 (czytane: 764)

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych oraz przewidywanym wzmożonym ruchem w okolicach cmentarzy Burmistrz Miasta i Gminy w Nowym Korczynie informuje, że w porozumieniu z Policją w dniu 1 listopada 2019 roku zmieni się organizacja ruchu przy cmentarzach w miejscowości Strożyska i Nowy Korczyn.

W Badżychowicach na zjeździe z drogi wojewódzkiej nr 973 relacji Busko-Zdrój – Nowy Korczyn od strony Badrzychowic zostanie ustawiony znak „zakaz wjazdu”. Ruch w kierunku cmentarza będzie odbywał się drogami wojewódzkimi. Przy kościele na drodze gminnej zostanie ustawiony znak „droga jednokierunkowa”. Ruch będzie odbywał się jednokierunkowo od kościoła w stronę Badrzychowic.

W Nowym Korczynie zmieni się także organizacja ruchu przy cmentarzu parafialnym. Na skrzyżowaniu ul. Farnej z ul. Armii Krajowej zostanie ustawiony znak „zakaz wjazdu” od strony Sępichowa. Ruch będzie się odbywał ul. Armii Krajowej. Na skrzyżowaniu ul. Farnej z ul. Kingi zostanie ustawiony znak „droga jednokierunkowa”. Ruch będzie się odbywał jednokierunkową ul. Farną do ul. Armii Krajowej.

Prosimy mieszkańców o dostosowanie się do zmiany organizacji ruchu.

mapa.jpg 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja o zbiórce odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn informuje iż, firma ,,Ekom" Maciejczyk Sp. J. organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych...