Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

Dodał: administrator Data: 2017-10-24 12:55:47 (czytane: 1203)

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych oraz przewidywanym wzmożonym ruchem w okolicach cmentarzy, Wójt Gminy Nowy Korczyn informuje, że w porozumieniu z Policją w dniu 1 listopada zmieni się organizacja ruchu przy cmentarzu parafialnym w miejscowości Strożyska.

Na zjeździe z drogi wojewódzkiej nr 973 Busko-Zdrój – Nowy Korczyn od strony Badrzychowic zostanie ustawiony znak „zakaz wjazdu”. Ruch w kierunku cmentarza będzie odbywał się drogami wojewódzkimi. Przy kościele na drodze gminnej zostanie ustawiony znak „droga jednokierunkowa”. Ruch będzie odbywał się jednokierunkowo od kościoła w stronę Badrzychowic.

Zmieni się także organizacja ruchu przy cmentarzu parafialnym w miejscowości Nowy Korczyn. Na skrzyżowaniu ul. Farnej z ul. Armii Krajowej zostanie ustawiony znak „zakaz wjazdu” od strony Sępichowa. Ruch będzie się odbywał ul. Armii Krajowej. Na skrzyżowaniu ul. Farnej z ul. Kingi zostanie ustawiony znak „droga jednokierunkowa”. Ruch będzie się odbywał jednokierunkowo ul. Farną do ul. Armii Krajowej.

Prosimy mieszkańców o dostosowanie się do zmiany organizacji ruchu.

Zobacz także

Dzień Edukacji Narodowej w Brzostkowie

Dodane: 2018-10-19 08:44 - Komentarze  (0)  czytane (100)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.118.247

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Harmonogram odbioru odpadów w miesiącu maju 2018 r.

Harmonogram odbioru odpadów przez firmę "EKOM" Maciejczyk Sp. J. z terenu Gminy Nowy Korczyn w miesiącu maju 2018 r....