Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Korczynie wśród najlepszych

Dodał: administrator Data: 2022-05-20 13:07:29 (czytane: 331)

W dniu 25 kwietnia 2022r. w sali konferencyjnej OMEGA w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się wspaniała uroczystość podsumowująca tegoroczne Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych.

Wzięli w niej udział najlepsi  z najlepszych- zwycięzcy 10 konkursów przedmiotowych, łącznie 193 laureatów, którzy przez cały rok szkolny ciężko pracowali, by pokonać kolejne etapy konkursu i zdobyć wymarzony tytuł LAUREATA. Trzeba jednak zaznaczyć, że łatwo nie było, gdyż do I etapu konkursów  przystąpiło aż 13 643 uczniów. Wśród nielicznych, nagrodzonych laureatów, znalazł się jednak uczeń kl. VIIIa Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Korczynie Dawid Juszczyk, który uzyskał drugi wynik w województwie z języka polskiego. Pamiątkowy dyplom, zaświadczenie oraz medal i słodki upominek wręczyli wojewoda świętokrzyski – Pan Zbigniew Koniusz, Świętokrzyski Kurator Oświaty – Pan Kazimierz Mądzik, Świętokrzyski Wicekurator Oświaty – Pani Katarzyna Nowacka oraz Dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Pan Jacek Wołowiec.
Gratulacje i podziękowania otrzymała też p. Barbara Bonar, która przygotowywała Dawida do konkursu.
Gratulujemy Dawidowi olbrzymiego sukcesu, ale słowa uznania kierujemy też do jego Rodziców, którzy wspierali go w całorocznym trudzie przygotowań.

konk2.jpg

konk1.jpg

Zobacz także

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - obowiązkowe składanie deklaracji do 30.06.2022r.

Dodane: 2022-06-27 10:53 - Komentarze  (0)  czytane (618)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy