Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dodał: administrator Data: 2017-03-14 13:36:44 (czytane: 464)

W dniu 9 marca 2017 r., w Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie odbył się coroczny Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w ramach 40. edycji ogólnopolskich zmagań z zakresu pożarnictwa.

W turnieju wzięło udział czternastu zawodników, którzy reprezentowali szkoły z terenu gminy Nowy Korczyn. Wcześniej te osoby zostały wybrane w eliminacjach szkolnych.

straz1.jpg

Gimnazjum im. św. Kingi reprezentowali: Julia Piotrowska, Joanna Cieplińska, Patrycja Gaweł, Paweł Kaleta i Dawid Konopka. Szkołę Podstawową w Nowym Korczynie reprezentowali: Aleksandra Kot, Bartłomiej Piotrowski i Adrianna Mazur, natomiast podstawówka w Brzostkowie wydelegowała Jakuba Kapustę, Krzysztofa Żaka i Julię Borczuch. Ze Starego Korczyna przyjechali: Aleksandra Mącznik, Wiktor Chećko i Piotr Trybała.

straz2.jpg

Spośród tego licznego grona udało się wybrać osoby, które będą reprezentować gminę w powiatowych eliminacjach. Ułatwił to test wiedzy składający się z dwudziestu pytań o tematyce pożarniczej. Najlepiej poradzili sobie Julia Piotrowska, Paweł Kaleta i Patrycja Gaweł (kategoria gimnazja) oraz Bartłomiej Piotrowski, Julia Borczuch i Krzysztof Żak (kategoria szkół podstawowych).

 straz3.jpg

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.162.54.155

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Harmonogram odbioru odpadów w miesiącu marcu 2017 r.

Harmonogram odbioru odpadów przez firmę „EKOM” Maciejczyk Sp. J. z terenu Gminy Nowy Korczyn w marcu 2017 r....