Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Szanowni Wyborcy, Mieszkańcy Gminy Nowy Korczyn

Dodał: administrator Data: 2018-10-26 10:13:56 (czytane: 944)

Kolejne wybory samorządowe mamy poza sobą, a następna 5-letnia kadencja przed nami. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych i udzielili nam poparcia.

Po raz kolejny obdarzyliście nas Państwo zaufaniem co zobowiązuje i daje energię do dalszej intensywnej pracy. Mamy nadzieję, że przez kolejne pięć lat,  w atmosferze konstruktywnej dyskusji, będziemy podejmować najlepsze dla naszej społeczności decyzje. Gratulujemy wszystkim radnym wybranym na nową kadencję, życząc dobrej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zrozumienia, umiejętności osiągania kompromisu i wiary w to, że praca na rzecz rozwoju gminy warta jest szczególnego zaangażowania i poświęcenia. Już dziś zapraszamy nowo wybraną radę oraz wszystkich mieszkańców do przynoszącej sukcesy współpracy. Słowa podziękowania kierujemy również do członków gminnej i obwodowych komisji wyborczych za sprawne i rzetelne przeprowadzenie tegorocznych wyborów, a kontrkandydatom dziękujemy za merytoryczną kampanię  wyborczą.

Szanowni Państwo, dziękując raz jeszcze za każdy oddany głos, zapewniamy, iż zrobimy wszystko, aby kontynuować rozpoczęte już zadania oraz realizować nowe podnoszące standardy  życia naszych mieszkańców.

Z wyrazami szacunku,

 podpis.jpg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Opłaty i terminy uiszczania opłat

Na terenie Gminy Nowy Korczyn od 1 lutego 2019 obowiązują następujące stawki opłat za gospodarowanie odpadami ...