Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Szacowanie strat w uprawach rolnych

Dodał: administrator Data: 2020-05-20 11:15:09 (czytane: 563)

W związku z wystąpieniem na terenie gminy Nowy Korczyn niekorzystnego zjawiska atmosferycznego /przymrozki wiosenne/ Burmistrz Miasta i Gminy, zgodnie z Zarządzeniem Wojewody Świętokrzyskiego, powiadomił o tym fakcie w dniu 14 maja 2020r. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kielcach.

Wobec powyższego w terminie do dnia 5 czerwca 2020 roku poszkodowani rolnicy mogą składać pisemne wnioski o oszacowanie szkód w uprawach rolnych spowodowanych wiosennymi przymrozkami. Poprawnie wypełniony wniosek wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych, należy wysłać na adres e-mail: gmina@nowykorczyn.pl lub złożyć w zaklejonej kopercie do skrzynki podawczej znajdującej się przed Urzędem Miasta i Gminy przy ul. Krakowskiej 1.
Ponadto, do wniosku należy dołączyć również:
- kserokopię wniosku o płatności bezpośrednie celem weryfikacji informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego za rok 2020
- w przypadku posiadania w gospodarstwie zwierząt należy dołączyć także zaświadczenie o ilości zwierząt wydane przez ARiMR /według stanu na dzień 13 maja 2020r.
We wniosku o oszacowanie strat należy wpisać powierzchnię wszystkich działek /również tych na których nie wystąpiła szkoda/ zgodnie z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie na 2020 rok. Powierzchnia upraw musi być zgodna z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie na 2020 rok.
Wzór wniosku oraz formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy.

Wniosek o szacowanie

Załącznik do wniosku o szacowanie

Zobacz także

Droga Badrzychowice – Górki po remoncie

Dodane: 2020-08-05 14:53 - Komentarze  (0)  czytane (29)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Harmonogram odbioru odpadów na rok 2020 - Uwaga odbiór wszystkich odpadów w jednym dniu

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych i segregowanych z terenu gminy Nowy Korczyn...