Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Święty Mikołaj w Gminie Nowy Korczyn

Dodał: administrator Data: 2017-12-12 18:39:22 (czytane: 1509)

Tradycyjnie, jak co roku do Nowego Korczyna znów przybył święty Mikołaj.

W tym roku licznie zgromadzoną w sali OSP w Nowym Korczynie gromadkę dzieciaków, przybyłych ze swoimi rodzicami lub dziadkami, gorąco bawili artyści ze Sceny Juno z Lublina. Przy dźwiękach muzyki disco i w asyście Śnieżynek, Klaunów, Pana Hilarego i Krasnala odbyło się mnóstwo zabaw, gier i konkursów sprawnościowych na wesoło. Nie zabrakło również najważniejszego gościa, na którego z niecierpliwością oczekiwali najmłodsi, a mianowicie św. Mikołaja. Niezwykły gość przy pomocy swoich sprzymierzeńców wręczył dzieciakom mnóstwo słodkich upominków.
Organizatorami tej przemiłej uroczystości w dniu 2 grudnia 2017 r. byli: Gminny Ośrodek Kultury, Urząd Gminy oraz Biblioteka Gminna w Nowym Korczynie. W rolę świętych Mikołajów wcielili się poseł Krystian Jarubas, wójt Paweł Zagaja, wicewójt Piotr Strach, przewodnicząca Rady Gminy Kazimiera Gołdyn, dyrektor GOK-u Bogumiła Zawada, kierownik biblioteki Halina Luter, właściciele firmy TARKOR Władysław Smoleń i Jacek Smoleń oraz Adam Leśniak.
Za przygotowanie uroczystości, poczęstunek, upominki, miłą zabawę podziękował wszystkim przybyłym małym i dużym zastępca wójta Piotr Strach.
Radości było co niemiara, ale najważniejsza na koniec była zapowiedź, że wszyscy byli grzeczni i św. Mikołaj wraz ze swoją świtą zapowiedział wizytę znów za rok. O tym wszystkim poinformowała przybyłych prowadząca całą imprezę Bogumiła Zawada.

Ligia Płonka

Zdjęć w galerii: 58

Zobacz także

Dzień Edukacji Narodowej w Brzostkowie

Dodane: 2018-10-19 08:44 - Komentarze  (0)  czytane (101)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.118.247

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Harmonogram odbioru odpadów w miesiącu maju 2018 r.

Harmonogram odbioru odpadów przez firmę "EKOM" Maciejczyk Sp. J. z terenu Gminy Nowy Korczyn w miesiącu maju 2018 r....