Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Startują projekty dotacyjne dla osób przed 30 rokiem życia

Dodał: marzena Data: 2021-01-12 10:11:17 (czytane: 201)

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zachęca ludzi młodych, którzy nie ukończyli 30 roku życia do udziału w projekcie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój #POWER. Wsparcie przeznaczone jest na szkolenia, rozpoczęcie i rozwój własnej działalności gospodarczej.

Power_30.jpg

Projekt skierowany jest do osób przed 30 rokiem życia, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 roku, pozostają bierne zawodowo lub bezrobotne, nie zarejestrowały się w Powiatowym lub Miejskim Urzędzie Pracy, a jednocześnie planują rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Wsparcie z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój #POWER obejmuje dotacje na uruchomienie własnego biznesu, wsparcie szkoleniowe oraz pomostowe ułatwiające prowadzenie firmy w pierwszym okresie jej działalności.

Informacje oraz lista instytucji udzielających dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój można znaleźć pod linkiem:

http://power.wup.kielce.pl/…/Lista_POWER_2021_dotacje.pdf

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn ogłasza II przetarg na sprzedaż nieruchomości rolnej położonej w miejscowości Błotnowola....