Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ślubowanie uczniów klasy I w Szkole Podstawowej w Starym Korczynie

Dodał: administrator Data: 2019-11-08 14:23:39 (czytane: 924)

Dzień 31 października 2019 r. pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków oraz uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Starym Korczynie.

W tym dniu pierwszoklasiści wstąpili do grona społeczności szkolnej. Po części artystycznej, przygotowanej pod opieką pani Agaty Pasternak, w niezwykle podniosłej atmosferze, przed Sztandarem Szkoły uczniowie ślubowali: „Być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”.
Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Bożena Kruk dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Starsi koledzy życzyli pierwszoklasistom sukcesów w nauce oraz zapewnili, że zawsze będą służyć im radą i pomocą.  Przygotowali dla nowych uczniów ciekawy konkurs. Do życzeń dołączyli się rodzice, którzy obdarowali swe pociechy prezentami.

A.P.

Zdjęć w galerii: 12

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

101 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Kazimiera Gołdyn mają zaszczyt zaprosić na uroczyste...