Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ślubowanie klasy I i Pasowanie na czytelnika w Brzostkowie

Dodał: administrator Data: 2019-11-15 13:33:10 (czytane: 752)

W dniu 25 października 2019r. w Szkole Podstawowej w Brzostkowie odbyła się ceremonia Ślubowania klasy I oraz Pasowanie ucznia na czytelnika.

W uroczystości udział wzięli: zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Korczyn p. Piotr Strach, dyrektor szkoły p. Joanna Chaczyk, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

slubowanie1.jpg


slubowanie2.jpg
Pierwszoklasiści przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Wykazali się też wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny i znajomością zasad ruchu drogowego. Uczniowie klas starszych, należący do Koła Miłośników Biblioteki, wprowadzili dzieci w zaczarowany świat baśni i bajek. Pierwszoklasiści złożyli przysięgę na Sztandar Szkoły. Pasowania na ucznia i czytelnika dokonała dyrektor szkoły pani Joanna Chaczyk. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki.

 slubowanie3.jpg

slubowanie4.jpg


Akademię przygotowała wychowawczyni klasy I-p.Grażyna Wawrzeniec oraz opiekun biblioteki -p. Małgorzata Kornaś.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

101 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Kazimiera Gołdyn mają zaszczyt zaprosić na uroczyste...