Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Skorzystaj z boiska szkolnego po zmroku

Dodał: marzena Data: 2020-11-13 15:55:05 (czytane: 477)

W trakcie tegorocznych wakacji nad płytami boisk sportowych przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowym Korczynie rozbłysło światło z nowo wybudowanego oświetlenia obiektu.

Zadanie zostało wykonane w ramach ogłoszonego przetargu przez firmę Usługi Elektryczne ELMIX Paweł Doktór za kwotę blisko 61 tysięcy złotych. Projekt Gminy Nowy Korczyn otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 7.4 „Rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020. 

Dzięki temu przedsięwzięciu boiska mogą być wykorzystywane wieczorami m.in. do ćwiczeń KS Wisła Nowy Korczyn oraz spędzenia wolnego czasu przez młodzież.

Przypominamy, że istnieje możliwość zdalnego sterowania oświetleniem po uprzednim skontaktowaniu się z Dyrekcją Szkoły lub Władzami Urzędu Miasta i Gminy. Zachęcamy młodzież do korzystania z tego nowoczesnego rozwiązania i aktywności na świeżym powietrzu, co jest szczególnie ważne w okresie nauki zdalnej i spędzania wielu godzin przed monitorami komputerów. 

oswietlenie_boiska1.jpg 

oswietlenie_boiska2.jpg 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta i Gminy w Nowym Korczynie w okresie epidemii

Szanowni Państwo. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju w dalszym ciągu podstawową formą kontaktu z pracownikami...