Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ruszyła ogólnopolska kampania #bądźwidoczny

Dodał: marzena Data: 2020-09-01 10:55:47 (czytane: 412)

Z początkiem lipca ruszyła ogólnopolska kampania #bądźwidoczny, której celem jest pomoc przedsiębiorcom w zakresie aktywności w środowisku internetowym.

Organizatorem tej akcji jest Agencja marketingowa NPROFIT. Od dziesięciu lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu i reklamie internetowej. Naszym partnerem w ramach prowadzonej inicjatywy jest poznańska uczelnia Collegium Da Vinci.
Kampanię kierujemy głównie do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy znaleźli się w niestabilnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa.
Przypominamy o naszej akcji, ponieważ zbliża się drugie bezpłatne webinarium tj. „Wprowadzenie do reklamy internetowej" (czwartek 10 września), które poprowadzi szef działu SEM, Beniamin Mrówczyński. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z jego artykułami na naszym blogu.
Jak zawsze rzeczowo i konkretnie bez tracenia czasu przybliżymy najważniejsze kwestie, które pomogą przedsiębiorstwom zaistnieć w Internecie.
Zapraszamy również do zapoznania się z pierwszą częścią poradnika, który opublikowaliśmy w lipcu również w ramach naszej kampanii. To jasne wprowadzenie do tematyki pozycjonowania. Jego opracowaniem zajął się Adam Suraiya, szef działu pozycjonowania i doceniony specjalista w zakresie SEO. Druga część poradnika, tym razem poświęcona reklamie w Internecie, zostanie opublikowana na naszej stronie jeszcze we wrześniu.
 Do pobrania:

   >>dodatkowe informacje

badzwidoczny.jpg

Zobacz także

Ostrzeżenie meteorologiczne na dzień 24.09.2021 r.

Dodane: 2021-09-23 14:40 - Komentarze  (0)  czytane (87)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie meteorologiczne na dzień 01.09.2020r.

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje intensywne opady deszczu do 40 mm/m kw....