Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Rozgrywki Ligi Gminnej Nowy Korczyn lipiec 2018

Dodał: administrator Data: 2018-07-04 20:33:03 (czytane: 797)

Klub Sportowy "Wisła" Nowy Korczyn, Powiat Buski oraz Gmina Nowy Korczyn zapraszają do zgłaszania zespołów z terenu gminy oraz gmin sąsiednich, które spełniają wymogi regulaminu do Rozgrywek Ligi Gminnej Gminy Nowy Korczyn lipiec 2018.

 liga1.jpg

W tym roku faza grupawa zaplanowana jest w dniach 13 – 15 lipca, natomiast faza pucharowa rozegrana zostanie 20 i 22.W celu zgłoszenia drużyny do rozgrywek należy czytelnie wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ  i dostarczyć na spotkanie organizacyjne i losowanie grup, które odbędzie się w budynku KS WISŁA Nowy Korczyn w dniu 10.07.2018r. (wtorek) o godz. 19.00 w budynku KS "Wisła" ul. Rzeźnicza 30 . Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Przypominamy o obowiązku dostarczenia zgody rodziców zawodników niepełnoletnich na drukach umieszczonych poniżej zgodnie z punktem 7.1 regulaminu rozgrywek. Drużyny zgłaszające zawodników niepełnoletnich które nie dostarczą oświadczeń na zebranie organizacyjne nie zostaną dopuszczone do rozgrywek.

   >> Regulamin rozgrywek
   >> załącznik nr 1 - karta zgłoszeniowa
   >> załącznik nr 2 - zgoda rodziców 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Opłaty i terminy uiszczania opłat

Na terenie Gminy Nowy Korczyn od 1 lutego 2019 obowiązują następujące stawki opłat za gospodarowanie odpadami ...