Strona startowa

Wiadomości - Dla mieszkańca

Rozgrywki Ligi Gminnej Gminy Nowy Korczyn 2017

Dodał: administrator Data: 2017-07-24 22:38:33 (czytane: 767)

W niedzielę 23 lipca zakończyła się faza grupowa rozgrywek Ligi Gminnej Gminy Nowy Korczyn.

Cztery najlepsze drużyny z obu grup eliminacyjnych uzyskały awans do ćwierćfinałów w grupie „A” są to:  KS Królewscy, Oldboje Nowy Korczyn, Bodysiadło TEAM i Wysokie Trawy Piasek Wielki a w grupie „B”:  Coco Jambo Tiki – Taka, RKS Kosa Szczerbaków, Biedroneczki i Albatrosy. Zakończenie turnieju (mecze ćwierćfinałowe, półfinały, oraz mecze o III i I miejsce) zaplanowano na sobotę 29 lipca od godziny 16.00 na boisku KS WISŁA Nowy Korczyn.
Zapraszamy wszystkich uczestników turnieju oraz kibiców.
Poniżej podajemy wyniki rozgrywek w grupach oraz terminarz meczów sobotnich.

pilka3_1.jpg


                                                       LIGA GMINNA GMINY NOWY KORCZYN 2017 - wyniki

                                                                                                Grupa „A”

1.    KS Królewscy                                 5    12    21-6
2.    Oldboje Nowy Korczyn                 5    12    22-10
3.    Bodysiadło TEAM                           5    9    9-3
4.    Wysokie Trawy Piasek Wielki    5    6    9-15

5.    Perła Czarkowy                               5    6    9-13
6.    FC Wczorajsi                                   5    0    1-24

15.07. (sobota)
           KS Królewscy                              6-0     Perła Czarkowy        
           G. Kowalski-2, K. Wójcik, P. Kądzielski,
           K. Kądzielski-2
           KS Królewscy                              5-0     FC Wczorajsi
           M. Mucha, K. Kądzielski-2, P. Kądzielski-2    
           Wysokie Trawy Piasek Wielki   2-8     Oldboje Nowy Korczyn    
           M. Mostek-2                                              P. Zieliński-3, A. Modzelewski-3, Ł. Gadawski, R. Zając
           Oldboje Nowy Korczyn                8-0     FC Wczorajsi    
           Ł. Gadawski, P. Zieliński-6, R. Zając
           Perła Czarkowy                             2-1     Bodysiadło TEAM
           K. Skorupa-2                                           F. Strach    
           Bodysiadło TEAM                         3-0     Wysokie Trawy Piasek Wielki    
           K. Jaśkiewicz-2, S. Wolański        
           Bodysiadło TEAM                         2-0     KS Królewscy    
           F. Strach, S. Wolański
21.07. (piątek)
           KS Królewscy                               4-2     Wysokie Trawy Piasek Wielki
           M. Mucha-2, K. Kądzielski,                   Jackowski, Kucharski
           Odrobina
           Perła Czarkowy                             5-1     FC Wczorajsi
           M. Salamon-2, M. Mącznik-2,               R. Saltarski
           P. Gruchała
           Bodysiadło TEAM                         0-1     Oldboje Nowy Korczyn 
           A.    Modzelewski
23. 07. (niedziela)
          Bodysiadło TEAM                          3-0 v.o. FC Wczorajsi
          Wysokie Trawy Piasek Wielki      3-0 v.o. FC Wczorajsi    
          Wysokie Trawy Piasek Wielki      2-0     Perła Czarkowy  
          J.Niedopytalski-2
          Perła Czarkowy                              2-3     Oldboje Nowy Korczyn  
          K.Skorupa-2                                             R.Zając, Ł.Misiewicz-2
          KS Królewscy                                 6-2     Oldboje Nowy Korczyn  
          C.Odrobina, K. Kądzielski,                    P.Zieliński, Ł.Misiewicz
          M. Kądzielsk, G.Kowalski-2,
          K.Wójcik

pilka3_2.jpg


Grupa „B”

1.    Coco Jambo Tiki – Taka     5    10    12-7
2.    RKS Kosa Szczerbaków     5    9    12-9
3.    Biedroneczki                          5    7    13-9
4.    Albatrosy                                5    7    10-10

5.    Gladiator Krzczonów             5    6    7-11
6.    Treniorzy                                  5    4    2-10

15.07. (sobota)
          Treniorzy                                           0-0         Biedroneczki
          Treniorzy                                           1-4         Gladiator Krzczonów
          K. Buczak                                                      M. Fetela, K. Fetela, J. Sala-2
          Gladiator Krzczonów                       2-1        RKS Kosa Szczerbaków
          J. Sala-2                                                         E. Bech
          Biedroneczki                                    2-3         Coco Jambo Tiki – Taka
          K. Bracisiewicz, P. Socha                              M. Kobos-3
          RKS Kosa Szczerbaków                2-1        Coco Jambo Tiki – Taka
          E. Kępiński, A. Dryja                                     F. Dudek
          Albatrosy                                          3-1         RKS Kosa Szczerbaków
          W. Tomal-3                                                    P. Król
          Albatrosy                                          1-5        Biedroneczki
          M. Starościak                                                 P. Durnaś, D. Domagała-3, J. Wenda
21.07. (piątek)
          RKS Kosa Szczerbaków                4–3         Biedroneczki
          E. Bech-3, A. Dryja                                        K. Bracisiewicz-2, D. Domagała
          Treniorzy                                          1–0         Albatrosy    
          K. Buczak
          Coco Jambo Tiki - Taka                 3–0         Gladiator Krzczonów
          P. Parlak, Ciepliński-2
23. 07. (niedziela)
          Biedroneczki                                    3-1         Gladiator Krzczonów    
          K.Bracisiewicz-3                                            K. Fetela    
          Treniorzy                                           0-2         Coco Jambo Tiki – Taka
          B.Dudek, A.Ciepliński        
          Albatrosy                                          3-3         Coco Jambo Tiki – Taka
          Leśniak-3                                                      A.Ciepliński-2, F. Dudek        
         Treniorzy                                           0-4         RKS Kosa Szczerbaków
                                                                                  A.Dryja,E. Kępiński-2, P.Król
         Albatrosy                                          3-0 v.o.  Gladiator Krzczonów

          Najlepsi strzelcy:

10 bramek - P.Zieliński(Oldboje)
6 bramek - K.Bracisiewicz (Biedroneczki), K.Kądzielski(KS Królewscy),
5 bramek - A.Ciepliński(Coco Jambo),
4 bramki - J.Sala(Gladiator), D.Domagała(Biedroneczki), A.Modzelewski(Oldboje),
                 E.Bech(RKS Kosa), K.Skorupa(Perła), G.Kowalski(KS Królewscy),
3 bramki - M.Mucha, P.Kądzielski(KS Królewscy), R.Zając, Ł.Misiewicz(Oldboje),
                 W.Tomal, Leśniak(Albatrosy), E.Kępiński, A.Dryja(RKS Kosa),
                 M.Kobos(Coco Jambo),
2 bramki - Ł.Gadawski(Oldboje), C.Odrobina (KS Królewscy), M.Mostek(Wysokie Trawy),
                 M.Salamon, M.Mącznik (Perła), F.Strach, K.Jaśkiewicz, S.Wolański (Bodysiadło), K.Buczak(Treniorzy), 
                 K.Fetela(Gladiator), F.Dudek, B.Dudek(Coco Jambo),
                 P.Król (RKS Kosa),J.Niedopytalski(Wysokie Trawy), K.Wójcik, (KS Królewscy),
1 bramka –M.Kądzielski(KS Królewscy), P.Parlak(Coco Jambo),  R Saltarski(Wczorajsi)
                 M.Starościak(Albatrosy), M.Fetela(Gladiator), P.Socha(Biedroneczki),
                 P.Durnaś, J.Wenda, P.Gruchała(Perła) D.Jackowski, M.Kucharski (Wysokie Trawy)

pilka3_3.jpg


                                              Terminarz rozgrywek Ligi Gminnej Gminy Nowy Korczyn- runda II
                                                               (29.07. sobota - ćwierćfinały mecze 2x10 min.)


1.    16.00-16.25    KS Królewscy    - Albatrosy
2.    16.25-16.50    Oldboje Nowy Korczyn - Biedroneczki    
3.    16.50-17.15    Bodysiadło TEAM - RKS Kosa Szczerbaków
4.    17.15-17.35    Wysokie Trawy Piasek Wielki - Coco Jambo Tiki – Taka

                                                                                             Runda III
                                                                             (półfinały mecze 2x10 min.)


17.45-18.10    KS Królewscy, Albatrosy - Bodysiadło TEAM, RKS Kosa Szczerbaków
18.10-18.35    Oldboje Nowy Korczyn, Biedroneczki - Wysokie Trawy Piasek Wielki,
                                                                                       Coco Jambo Tiki – Taka

                                                                                       Runda finałowa
Mecz o III miejsce 2x12 min.        18.45-19.10
Mecz o I miejsce 2x 12 min.         19.10-19.35

pilka3_4.jpg

Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.80.209.254

DavidSmots (2017-08-01 11:12:14)

VasTutNet ňî÷ęŕ ru óäŕëčě íĺăŕňčâíűĺ îňçűâű î Âŕń,đŕçěĺńňčě ďîëîćčňĺëüíűĺ,Ńďĺöŕëčńň ďî óäŕëĺíčţ ďëîőîé íĺăŕňčâíîé číôîđěŕöčč â ńĺňčÓäŕëčňü číîôđěŕöčţ î ńĺáĺ čç ďîčńęîâčęîâ Óäŕëčě âńţ íĺăŕňčâíóţ číôîđěŕöčţ ,đŕçěĺńňčě ďîëîćčňĺëüíűĺ îňçűâű.Ďđčâëĺ÷ĺíčĺ ňđŕôčęŕ ŕíŕëîă ˙íäĺęń äčđĺęňŕ č ăóăëŕ Ŕăĺíňńňâî đĺďóňŕöčč Âŕńňóňíĺň VasTutNet ňî÷ęŕ đó!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja o XXIX sesji Rady Gminy Nowy Korczyn

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446 ze zm.) zwołuję na dzień...