Strona startowa

Rada Gminy


WYKAZ RADNYCH RADY GMINY W NOWYM KORCZYNIE KADENCJA 2014 - 2018

Okręg wyborczy nr 1 - Nowy Korczyn
ulice: Buska, Farna, Kingi, Lubicz, Partyzantów, Polna, Sandomierska, Armii Krajowej.
KULIK Paweł Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

Okręg wyborczy nr 2 - Nowy Korczyn
ulice: Grotnicka Dolna, Grotnicka Górna, Józefa Piłsudskiego,  Kępa, Krakowska, Nadrzeczna, Plac Rynek, Pocztowa, Rzeźnicza, Stopnicka, Średnia, Tarnowska, Zamkowa, Zaścianek, Franciszkańska.
GOŁDYN Kazimiera Henryka (Przewodnicząca Rady Gminy Nowy Korczyn)
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

Okręg wyborczy nr 3 - Ucisków, Harmoniny, Grotniki Duże, Grotniki Małe.
WIECZOREK Mariusz Zdzisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

Okręg wyborczy nr 4 - Łęka, Podraje, Podzamcze.
RAGAN Edward Seweryn
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Nowy Korczyn Razem, Lista nr 14

Okręg wyborczy nr 5 - Ostrowce, Kawęczyn.
PIETROWSKI Jerzy Alojzy
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

Okręg wyborczy nr 6 - Rzegocin, Górnowola, Pawłów.
ZAWADA Czesław Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

Okręg wyborczy nr 7 - Czarkowy, Żukowice.
GRUCHAŁA Artur Marcin
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

Okręg wyborczy nr 8 - Stary Korczyn, Winiary Dolne.
SZAFRANIEC Krystyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

Okręg wyborczy nr 9 - Piasek Wielki.
BUCZAK Wioletta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  1

Okręg wyborczy nr 10 - Badrzychowice.
ZAWADA Zbigniew Janusz
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr  6

Okręg wyborczy nr 11 - Strożyska.
TRELA Władysław Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  1

Okręg wyborczy nr 12 - Sępichów.
BORLA Grzegorz Roman (Z-ca przew.)
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  1

Okręg wyborczy nr 13 - Brzostków.
WIŚNIEWSKA Anna (Z-ca przew.)
 zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  1

Okręg wyborczy nr 14 - Błotnowola.
DZIAMA Urszula Ewa
zgłoszona Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  1

Okręg wyborczy nr 15 - Parchocin.
WITKOWSKA Stanisława  Jolanta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  1