Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Przegląd Kolęd Zapomnianych

Dodał: administrator Data: 2019-01-22 13:12:02 (czytane: 733)

Już po raz drugi Przedszkolaki z Brzostkowa wzięły udział w Przeglądzie Kolęd Zapomnianych. Tym razem zdobyły II miejsce w kategorii zespoły dziecięce.

Tegoroczny, VIII Przegląd Kolęd Zapomnianych odbył się 6 stycznia w Europejskim Centrum Bajki. Głównym celem konkursu jest popularyzowanie starodawnych kolęd i pastorałek tak, aby nie zniknęły bezpowrotnie z naszej kultury i tradycji.
Zespół „Iskierki” tworzą przedszkolaki oraz kl. "O" ze Szkoły Podstawowej w Brzostkowie.
W trakcie Przeglądu zespół wspaniale zaprezentował swoje umiejętności wokalno-artystyczne. Przebrane w piękne stroje Przedszkolaki skradły serca publiczności, a pastorałka pt.: „Skrzypi wóz” w ich wykonaniu została nagrodzona gromkimi brawami.
Za swój występ dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom , Kantyczkę i nagrody rzeczowe.
Dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, rodzicom natomiast składamy podziękowania za zaangażowanie, przygotowanie strojów oraz udział w uroczystości.

Anna Krzyżańska

koleda1.jpegkoleda2.jpeg

koleda3.jpg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wolne miejsca na montaż instalacji solarnych

W związku z realizacją projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na domach prywatnych w gminach Wiślica, Nowy Korczyn,...