Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Powszechny Spis Rolny 2020 - SAMOSPIS w Urzędzie Miasta i Gminy Nowy Korczyn

Dodał: marzena Data: 2020-09-04 08:02:47 (czytane: 174)

Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego, co wynika z ustawy o Powszechnym Spisie Rolnym. Najwygodniej i najbezpieczniej jest spisać się przez Internet, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej GUS https://spisrolny.gov.pl.

Osoby, które mają problem z dostępem do komputera lub Internetu mogą udać się do swojego Gminnego Punktu Spisowego. W Urzędzie Miasta i Gminy Nowy Korczyn od 1 września dostępne jest stanowisko komputerowe w godzinach pracy urzędu, tj. od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00 w sali narad na II piętrze. Należy zabrać ze sobą numer pesel oraz numer, który otrzymaliście Państwo w liście od Prezesa GUS - celem zalogowania się do samospisu.


Uzupełniającą formą jest spis przez telefon, którego można dokonać dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 wew., wybierając opcję „Spisz się przez telefon”. Osoby, które nie spiszą się samodzielnie przez Internet lub dzwoniąc na infolinię, mogą spodziewać się telefonu rachmistrza spisowego.


Rolnicy muszą udzielać dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi. Spis potrwa 3 miesiące, do 30 listopada 2020 r. Dane będą zbierane według stanu na 1 czerwca 2020 r.

 


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja o XIV sesji Rady Miejskiej w Nowym Korczynie

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 713) oraz § 8 ust. 3 Statutu...