Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Portal Interesanta (e-usługi) Urzędu Miasta i Gminy Nowy Korczyn

Dodał: marzena Data: 2021-01-05 09:41:00 (czytane: 193)

Szanowni Państwo, z nowym rokiem wdrażamy system e-usług dla Gminy Nowy Korczyn. Portal Interesanta to system e-usług dla Mieszkańców, który dzięki modernizacji systemów dziedzinowych pozwoli zrealizować wiele spraw bez konieczności wychodzenia z domu.

Portal Interesanta jest niezbędnym narzędziem do umożliwienia elektronizacji procesów obsługi w Urzędzie, automatyzacji rozliczeń oraz poprawy dostępności do informacji o sposobie załatwiania spraw. E-usługi umożliwią także dokonywanie elektronicznych płatności zobowiązań na indywidualne rachunki bankowe.


W zakresie identyfikacji podatników wykorzystana zostanie funkcjonalność profilu zaufanego platformy ePUAP. Dodatkowo utworzony został alternatywny sposób logowania, który pozwoli z e-Usług skorzystać osobom, które nie posiadają potwierdzonego profilu zaufanego. Każdy kto będzie chciał otrzymać dane do alternatywnego logowania, będzie zobowiązany do uzupełnienia formularza rejestracyjnego.


Aby się zarejestrować w systemie, należy wypełnić dane osobowe oraz podać dane kontaktowe, ustawić swój login (np. adam.nowak, a.nowak) i hasło.


Spośród dostępnych modułów, mamy dostęp m.in. do eBoi (Karty usług – wymagane wnioski, załączniki i dokumenty potrzebne do załatwienia danej sprawy; Kategorie usług; Spotkania; Wzory dokumentów – możliwość pobrania plików), ePłatności (Zobowiązania – podgląd zobowiązań nieopłaconych, w trakcie realizacji, opłaconych; Kalendarz płatności, Lista poleceń przelewu).


Zachęcamy Państwa do rejestracji i korzystania z Portalu Interesanta, który sukcesywnie będzie rozbudowywany – jest on dostępny pod adresem: https://e.nowykorczyn.pl/euslugi-web/#/moduly


Portal Interesanta został utworzony w ramach realizacji projektu pn. „Podniesienie jakości obsługi mieszkańców, poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności i dostępności e-usług w gminach Stopnica, Wiślica, Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Tuczępy, Pacanów”, współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

elogo.jpg


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ferie zimowe 2021

W bieżącym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbywają się w jednym terminie i potrwają do 17 stycznia 2021 r. ...