Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Podsumowanie projektu „MultiSport”

Dodał: a.nowak Data: 2016-02-19 13:41:10 (czytane: 4169)

Dobiegł końca projekt „MultiSport”, który Gmina Nowy Korczyn realizowała od 1 marca końca grudnia 2015 roku. Ideą projektu była organizacja i prowadzenie zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z klas IV-VI szkół podstawowych.

Bezpłatne zajęcia pod okiem Łukasza Misiewicza odbywały się trzy razy w tygodniu na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Nowym Korczynie lub na stadionie sportowym przy ul. Rzeźniczej. Dzieci i młodzież zapoznawano z różnymi sportami, m.in.: piłka nożna, siatkowa, tenis stołowy czy badminton.

multisport_5.jpg

multisport_1.jpg

- Chętnych nie brakowało, zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Dzięki takim treningom każdy mógł sprawdzać swoje umiejętności i je udoskonalić” – mówi prowadzący zajęcia.

 multisport_2.jpg

multisport_4.jpg 


W bieżącym roku Gmina złożyła deklarację kontynuowania tego programu, tym razem pod nazwą „JuniorSport”. Mamy na dzieję, że zostanie do niego zakwalifikowana. 

/Serwis Informacyjny UG/


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.248.157

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Opłaty i terminy uiszczania opłat

Na terenie Gminy Nowy Korczyn od 1 lutego 2019 obowiązują następujące stawki opłat za gospodarowanie odpadami ...