Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Pasowanie na przedszkolaka

Dodał: administrator Data: 2019-11-08 11:45:49 (czytane: 734)

W dniu 30 października 2019r. w Publicznym Przedszkolu w Nowym Korczynie odbyła się pierwsza, bardzo ważna uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka”.

Był to wyjątkowy dzień dla trzylatków, które po raz pierwszy wystąpiły przed tak licznie zgromadzoną publicznością. Wśród niej nie zabrakło rodziców i rodzeństwa naszych przedszkolaków. Swą obecnością zaszczycili nas także: Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn Pan Paweł Zagaja oraz Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pani Barbara Karnawalska i Pani Małgorzata Stefańska.
Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, w którym nie zabrakło elementów patriotycznych. Całości dopełniła Pani Dyrektor, która „zaczarowanym” ołówkiem pasowała każdego trzylatka na przedszkolaka, a czterolatka na starszaka.  
Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, słodycze ufundowane przez Pana Burmistrza oraz kamizelki odblaskowe od Pani Dyrektor. Również rodzice nagrodzili dzieci upominkami.


Marta Gajek
Agnieszka Kowalska

Zdjęć w galerii: 20

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

101 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Kazimiera Gołdyn mają zaszczyt zaprosić na uroczyste...