Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ogłoszenie

Dodał: administrator Data: 2018-10-29 08:08:57 (czytane: 624)

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych oraz przewidywanym wzmożonym ruchem w okolicach cmentarzy, Wójt Gminy Nowy Korczyn informuje, że w porozumieniu z Policją w dniu 1 listopada zmieni się organizacja ruchu przy cmentarzu parafialnym w miejscowości Nowy Korczyn i Strożyska.

Na zjeździe z drogi wojewódzkiej nr 973 Busko-Zdrój – Nowy Korczyn od strony Badrzychowic zostanie ustawiony znak „zakaz wjazdu”. Ruch w kierunku cmentarza będzie odbywał się drogami wojewódzkimi. Przy kościele na drodze gminnej zostanie ustawiony znak „droga jednokierunkowa”. Ruch będzie odbywał się jednokierunkowo od kościoła w stronę Badrzychowic.
W miejscowości Nowy Korczyn na skrzyżowaniu ul. Farnej z ul. Armii Krajowej zostanie ustawiony znak „zakaz wjazdu” od strony Sępichowa. Ruch będzie się odbywał ul. Armii Krajowej. Na skrzyżowaniu ul. Farnej z ul. Kingi zostanie ustawiony znak „droga jednokierunkowa”. Ruch będzie się odbywał jednokierunkowo ul. Farną do ul. Armii Krajowej.
Prosimy mieszkańców o dostosowanie się do zmiany organizacji ruchu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Opłaty i terminy uiszczania opłat

Na terenie Gminy Nowy Korczyn od 1 lutego 2019 obowiązują następujące stawki opłat za gospodarowanie odpadami ...