Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Odnowiona świetlica w Badrzychowicach

Dodał: administrator Data: 2021-11-25 08:59:05 (czytane: 150)

Zakończył się remont wewnątrz budynku świetlicy wiejskiej w Badrzychowicach. Zakres prac skoncentrowany był na sali głównej i obejmował: tynkowanie i malowanie ścian oraz wykonanie wylewek i położenie nowej glazury. Zakupiono również meble do pomieszczenia gospodarczego świetlicy.

Całkowity koszt remontu i umeblowania pomieszczeń wyniósł blisko 17 tysięcy zł. Środki na ten cel pochodziły z budżetu gminy oraz z dotacji dla Koła Gospodyń Wiejskich z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Jak podkreśla przewodnicząca KGW Badrzychowice Marcelina Dybek wiejska świetlica skupia i integruje całe społeczeństwo lokalne. Przychodzą tu i młodzi i starsi mieszkańcy. Obiekt już dawno wymagał remontu. Chcemy, by świetlica była przede wszystkim schludna, funkcjonalna, ale też dobrze wyposażona. Bardzo nam zależy na tym, aby mieszkańcy mieli gdzie się spotykać i integrować.

 sala1.jpg

 sala2.jpg

sala3.jpg

Zobacz także

Informacja o XXVI sesji Rady Miejskiej w Nowym Korczynie

Dodane: 2021-12-01 16:16 - Komentarze  (0)  czytane (158)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Psy do adopcji

Informujemy, że na terenie byłego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Grotnikach Dużych przebywają bezdomne psy...