Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Nabór wniosków o przyznanie pomocy dla operacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju - Królewskiego Ponidzia

Dodał: administrator Data: 2019-10-21 09:54:09 (czytane: 974)

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Królewskie Ponidzie” ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy dla operacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju „Królewskiego Ponidzia”.

Miejsce składania wniosków: Wnioski należy składać bezpośrednio w siedzibie „Królewskiego Ponidzia” ul. Grotta 3, 28-100 Busko-Zdrój, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 –15.00.

Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć na obowiązującym formularzu wraz z wymaganymi załącznikami. Forma wsparcia: Płatność ryczałtowa (premia)w wysokości 85000,00 PLN na jednego Beneficjenta. Środki finansowe z tytułu pomocy będą wypłacane w dwóch transzach zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem o wdrażaniu LSR.

Podmiotem uprawnionymi do złożenia wniosku o udzielenie wsparcia: Osoby  fizyczne  mające  miejsce  zamieszkania  na  obszarze  wiejskim  objętym  LSR,  które spełniają warunki określone §3 ust 1 pkt 1RozporządzeniaMRiRW z dnia 24 września 2015r.

Przedsięwzięcie 1.1.3. Wsparcie dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą wdrażanej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 „Królewskie Ponidzie” działa na terenie gmin:

Busko-Zdrój, Pacanów, Stopnica, Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Wiślica, Gnojno, Tuczępy.

Kliknij, aby przeczytać: Ogłoszenie o naborze nr 3/2019

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dopłaty 2019: Ruszyła wypłata zaliczek. Także na poczet płatności PROW

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła 16 października, po raz czwarty w historii obowiązującego w Polsce systemu...