Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Liga Gminna Gminy Nowy Korczyn 2018

Dodał: administrator Data: 2018-07-17 21:57:19 (czytane: 720)

W dniach 13-15 lipca rozegrana została faza grupowa VI edycji Ligi Gminnej Gminy Nowy Korczyn. 11 drużyn w wyniku losowania podzielono na dwie grupy. W grupie „A” znalazło się 6 drużyn a w grupie „B” 5. Po cztery najlepsze zespoły z obu grup awansowały do rundy II gdzie systemem pucharowym wyłonionych zostanie czterech półfinalistów. Awans uzyskały w grupie „A”: Oldboje Nowy Korczyn, KS Lęgarnia, RKS Kosa Szczerbaków i Bodysiadło Team, a w grupie „B”: Niefart Nowy Korczyn, Coco Jambo Tiki-Taka, Biedroneczki i Wysokie Trawy Piasek Wielki.

Wyniki fazy grupowej i terminarz kolejnych spotkań poniżej.

Grupa A
  1 Oldboje Nowy Korczyn                5    12    20-9
  2 KS Lęgarnia                                5    10    7-6
  3 RKS Kosa Szczerbaków              5    10    15-5
  4 Bodysiadło Team                         5    6    7-10
  5 Wolni Strzelcy Badrzychowice     5    4    5-15
  6 Gladiator Krzczonów                  5    0    1-15

RKS Kosa Szczerbaków – Gladiator Krzczonów    3-1
E. Bech, E. Kępiński, K Kucięba                    K. Fetela
Oldboje Nowy Korczyn – KS Lęgarnia    6-3
Ł. Misiewicz, M. Ofiara-3, Ł. Pasek, A. Modzelewski              K. Buczak-3
Bodysiadło Team – Wolni Strzelcy Badrzychowice    0-0
KS Lęgarnia – RKS Kosa Szczerbaków    1-0
P. Biesaga

Wolni Strzelcy Badrzychowice – RKS Kosa Szczerbaków    1-7
B. Piasecki             H. Filosek, E. Bech, R. Dryja-2, K. Kucięba, E. Kępiński, Ł. Ciepliński
Oldboje Nowy Korczyn – Gladiator Krzczonów    3-0 v.o.
Bodysiadło Team – KS Lęgarnia    0-0
Oldboje Nowy Korczyn – Wolni Strzelcy Badrzychowice    3-1
R. Zając, K. Witek, Ł. Misiewicz                M. Mącznik
Gladiator Krzczonów – Bodysiadło Team    0-3v.o
KS Lęgarnia – Wolni Strzelcy Badrzychowice    3-0v.o.
RKS Kosa Szczerbaków – Bodysiadło Team     2-2
K. Kucięba, R. Dryja           P. Kopeć, D. Budera
Oldboje Nowy Korczyn – RKS Kosa Szczerbaków        0-3
            R. Dryja-2, E. Kępiński
Gladiator Krzczonów – KS Lęgarnia    0-3v.o.
Oldboje Nowy Korczyn – Bodysiadło Team    8-2
Ł. Misiewicz-4, R. Zając, K. Witek-3        D. Budera-2
Gladiator Krzczonów – Wolni Strzelcy Badrzychowice 0-3v.o.

liga1.jpg


Grupa B
  1 Niefart Nowy Korczyn                4    9    7-4
  2 Biedroneczki                             4    7    8-5
  3 Coco Jambo Tiki – Taka            4    6    8-7
  4 Wysokie Trawy Piasek Wielki    4    5    4-4
  5 FC Królewscy                        4     1    6-13

Coco Jambo Tiki – Taka – Wysokie Trawy Piasek Wielki    1-2
P. Parlak-2           M. Juszczyk, J. Niedopytalski
Niefart Nowy Korczyn – FC Królewscy    3-2
D. Leśniak-2, W. Tomal           M. Mucha, M. Kądzielski
Biedroneczki – Coco Jambo Tiki – Taka     1-4
P. Socha          M. Pietrzyk, P. Parlak-3
Wysokie Trawy Piasek Wielki – Biedroneczki    0-0
FC Królewscy – Coco Jambo Tiki – Taka    1-3
M. Mucha           M. Rozmyślak-2, M. Mącznik
Niefart Nowy Korczyn – Biedroneczki    0-2
            K. Sikorski-2
Niefart Nowy Korczyn – Wysokie Trawy Piasek Wielki    1-0
D. Leśniak
FC Królewscy – Biedroneczki    1-5
K. Kądzielski        K. Sikorski-2, K. Bracisiewicz-3
Wysokie Trawy Piasek Wielki – FC Królewscy     2-2
M. Juszczyk, K. Buczak        C. Odrobina, K. Kądzielski
Coco Jambo Tiki – Taka – Niefart Nowy Korczyn        0-3v.o.

liga2.jpg


Najlepsi strzelcy:
6 bramek:
 Łukasz Misiewicz (Oldboje)
5 bramek:
Rafał Dryja (RKS Kosa),
4 bramki:
 Patryk Parlak (Coco Jambo), Konrad Sikorski (Biedroneczki) , Krzysztof Witek (Oldboje)
3 bramki:
 Michał Ofiara (Oldboje),  Daniel Leśniak (Niefart), Krystian Bracisiewicz (Biedroneczki), Emil Kępiński, Kacper Kucięba(RKS Kosa), Kamil Buczak (Lęgarnia), Damian Budera (Bodysiadło)
2 bramki:
Mateusz Mucha, Krystian Kądzielski (Królewscy), , Emil Bech (RKS Kosa), Rafał Zając(Oldboje), Mateusz Juszczyk (Wysokie Trawy), Maciej Rozmyślak (Coco Jambo)
1bramka:
 Jakub Niedopytalski (Wysokie Trawy), Kamil Fetela (Gladiator), Marcin Kądzielski, Cezary Odrobina (Królewscy), Hubert Filosek, Łukasz Ciepliński (RKS Kosa), Wojciech Tomal (Niefart), Łukasz Pasek, Arkadiusz Modzelewski (Oldboje), Patryk Socha (Biedroneczki), Marcin Pietrzyk (Coco Jambo), Kamil Jaśkiewicz, Paweł Biesaga (Lęgarnia), Bartosz Piasecki,  Michał Mącznik (Wolni Strzelcy), Przemysław Kopeć (Bodysiadło)

liga3.jpg


Terminarz rozgrywek Ligi Gminnej Gminy Nowy Korczyn 2018 - runda II
   (20.07. piątek - ćwierćfinały mecze 2x10 min.)


18.00 – 18.30        Bodysiadło Team – Niefart Nowy Korczyn
18.30 – 19.00        KS Lęgarnia – Coco Jambo Tiki-Taka
19.00 – 19.30        RKS Kosa Szczerbaków – Biedroneczki
19.30 – 20.00        Oldboje Nowy Korczyn – Wysokie Trawy Piasek Wielki
             22.07 niedziela – półfinały
                 (mecze 2x10 min)

                    16.00 – 16.30
Bodysiadło Team/ Niefart Nowy Korczyn - RKS Kosa Szczerbaków/ Biedroneczki
16.30 – 17.00
KS Lęgarnia/ Coco Jambo Tiki-Taka - Oldboje Nowy Korczyn/ Wysokie Trawy Piasek Wielki
              22.07 niedziela – mecze finałowe
                       (mecze 2x15 min)

17.30 – 18.00 – mecz o III miejsce
18.00 – 18.30 – mecz o I miejsce
18.45 rozdanie nagród i grill dla uczestników turnieju

Zdjęć w galerii: 67

Zobacz także

Dzień Edukacji Narodowej w Brzostkowie

Dodane: 2018-10-19 08:44 - Komentarze  (0)  czytane (217)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie meteorologiczne na dzień 16.07.2018 r.

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega o możliwości wystąpienia burz z opadami deszczu od 25mm do 40 mm, oraz...