Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Dodał: administrator Data: 2021-11-24 14:46:49 (czytane: 208)

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że Biblioteka Centrum Kultury w Nowym Korczynie jest Beneficjentem Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”.

logo_2.jpg 

Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do nowoczesnych technologii i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy. W ramach zadania zakupiono dwa komputery stacjonarne, drukarkę laserową kolorową, drukarkę atramentową kolorową, czytnik kodów bibliotecznych oraz drukarkę kodów kreskowych .

komp1.jpg
Koszt ogółem zadania wynosił 13500 zł z tego 11450 zł zł dofinansowania z Instytutu Książki. Zakupiony sprzęt na pewno będzie służył pracownikom biblioteki, oraz przyczyni się do usprawnienia obsługi  naszych wspaniałych czytelników.
Serdecznie dziękujemy!

komp2.jpg 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zimowe utrzymanie dróg i chodników

Podpowiadamy, gdzie interweniować w sprawie odśnieżania dróg gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich, a także przypominamy o tym,...