Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kraszewski. Komputery dla bibliotek

Dodał: administrator Data: 2021-11-24 14:46:49 (czytane: 132)

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że Biblioteka Centrum Kultury w Nowym Korczynie jest Beneficjentem Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”.

logo_2.jpg 

Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do nowoczesnych technologii i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy. W ramach zadania zakupiono dwa komputery stacjonarne, drukarkę laserową kolorową, drukarkę atramentową kolorową, czytnik kodów bibliotecznych oraz drukarkę kodów kreskowych .

komp1.jpg
Koszt ogółem zadania wynosił 13500 zł z tego 11450 zł zł dofinansowania z Instytutu Książki. Zakupiony sprzęt na pewno będzie służył pracownikom biblioteki, oraz przyczyni się do usprawnienia obsługi  naszych wspaniałych czytelników.
Serdecznie dziękujemy!

komp2.jpg 

Zobacz także

Informacja o XXVI sesji Rady Miejskiej w Nowym Korczynie

Dodane: 2021-12-01 16:16 - Komentarze  (0)  czytane (159)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przebudowa dróg w Ostrowcach i Czarkowach

W dniu 2 listopada2021 r. Burmistrz Miasta i Gminy Paweł Zagaja przy kontrasygnacie Joanny Parlak Skarbnika Miasta i Gminy podpisał...