Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Konsultacje społeczne - kampania Stop Powodzi

Dodał: administrator Data: 2021-06-14 10:25:26 (czytane: 1268)

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn z racji zagrożenia powodziowego jakie występuję na terenie gminy zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych organizowanych przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie dotyczących aktualizacji planów zarządzania ryzykiem powodziowym.

Ideą konsultacji, które będą trwały do 22 czerwca 2021 r. jest  przełożenie ogólnych założeń oraz wniosków z przeprowadzonych prac analitycznych na konkretne działania służące ochronie mieszkańców, gospodarki, środowiska i dziedzictwa kulturowego na obszarach poszczególnych dorzeczy.
       Zgłaszanie uwag i wniosków dotyczących planów zarządzania ryzykiem powodziowym jest możliwe poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie www.stoppowodzi.pl  Na tej stronie znajdują się również projekty planów zarządzania ryzykiem powodziowym oraz szczegółowe informacje dotyczące miejsca, terminów i  formy spotkań konsultacyjnych.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w przedmiotowych konsultacjach prosimy o wypełnienie załączonego poniżej formularza i pozostawienie w skrzynce podawczej UMiG w Nowym Korczynie w terminie do 22 czerwca 2021 r.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przypominamy o składaniu wniosków o zwrot podatku akcyzowego - termin do 1 marca 2021 r.

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn informuje, iż rolnicy zainteresowani odzyskaniem części pieniędzy wydanych na zakup oleju napędowego...