Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Komunikat w sprawie treningu systemu ostrzegania i alarmowania

Dodał: administrator Data: 2022-05-06 14:00:16 (czytane: 147)

TRENING SYSTEMU OSTRZEGANIA I ALARMOWANIA O ZAGROŻENIU UDERZENIAMI Z POWIETRZA W RAMACH ĆWICZEŃ RENEGADE/SAREX-22 - poniedziałek 9 maj 2022 r.

Informujemy mieszkańców Miasta i Gminy Nowy Korczyn, że w związku z  Zarządzeniem Nr 48/2022 Wojewody Świętokrzyskiego   z dnia 5 maja 2022 r. w sprawie przeprowadzenia na terenie województwa świętokrzyskiego treningu systemu ostrzegania   i alarmowania o zagrożeniu uderzeniami z powietrza w ramach ćwiczenia RENEGADE/SAREX-22 w dniu 9 maja 2022r. zostanie przeprowadzony na terenie województwa świętokrzyskiego trening systemu ostrzegania i alarmowania o zagrożeniu uderzeniami z powietrza.

    Celem  treningu  jest   doskonalenie   działania systemu ostrzegania i alarmowania ludności oraz praktyczne sprawdzenie uruchamiania i działania syren alarmowych.

    Podczas treningu uruchomione zostaną syreny alarmowe w Urzędzie Miasta i Gminy Nowy Korczyn oraz w jednostkach OSP na terenie gminy i za ich pośrednictwem nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena).

Zarządzenie Nr 48/2022

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy