Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Kolory lata zasuszone w kwiatach

Dodał: marzena Data: 2020-09-29 11:14:07 (czytane: 247)

To kolejne warsztaty artystyczne, na łonie natury, w otulinie Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego, zorganizowane w dniu 17 września 2020 r. przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie.

W spotkaniu, nad rzeką Nidą wzięło udział kilkanaście pań, miłośniczek kwiatów i ziół polnych, łąkowych i własnych wyhodowanych w przydomowych ogrodowych. W doniczkach, dzbankach, koszykach, układały barwione kolorami lata bukiety, aby przedłużyć  im żywotność i aby cieszyły nasze oczy w długie jesienne wieczory. Na uwagę zasługuje również aromat roślin, piękny zapach unoszący się w powietrzu. Suche wiązanki stały się ozdobą naszych mieszkań, biur i siedzib stowarzyszeń. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w spotkaniu wzięły udział panie ze Stowarzyszenia KGW Korczynian nad Nidą, Towarzystwa Miłośników Ziemi Korczyńskiej, pasjonatki kultury regionalnej z Nowego Korczyna.
    A wszystko to działo się pod bystrym okiem pani dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Korczynie – Marioli Lotko.

   Był to wspaniały relaks, w otoczeniu pięknej przyrody i zapachu nadnidziańskich skarbów.   
Na zakończenie przepyszne kiełbaski, serwowane prosto z grilla, przez panie z Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Punktu Informacji Turystycznej.
  

Pozdrawiamy czujnych panów policjantów, którzy czuwają nad naszym bezpieczeństwem
 i odwiedzają nas na każdych warsztatach.Zdjęć w galerii: 6

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Narodowe Czytanie 2020

Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie po raz kolejny współorganizowała Narodowe Czytanie razem z Miejsko- Gminnym Ośrodkiem...