Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Jasełka w Punkcie Przedszkolnym w Brzostkowie

Dodał: administrator Data: 2020-01-03 14:17:14 (czytane: 683)

„Wśród nocnej ciszy, głos się rozchodzi…” rozbrzmiało 19 grudnia w Punkcie Przedszkolnym w Brzostkowie. Jasełka przedstawione przez najmłodszych wprowadziły wszystkich w wyjątkowy nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Tego dnia przedszkolaki zaprosiły rodziców, na świąteczne przedstawienie. Swoją obecnością zaszczycili nas również Pani Dyrektor Joanna Chaczyk oraz Ksiądz Proboszcz Dariusz Matysiak. Przygotowana scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój zaś o dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali nasi najmłodsi aktorzy. Przedstawienie było tradycyjną opowieścią o narodzinach Dzieciątka w Betlejem, w której pojawili się m.in. Józef i Maria, Trzej Królowie, aniołowie i pastuszkowie. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa przeplatana była kolędami i pastorałkami. Ku radości przedszkolaków, do wspólnego kolędowania zaprosiliśmy również rodziców i zaproszonych gości.
Wspólne kolędowanie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zebranych i nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali świąteczno-noworocznych życzeń Pani Dyrektor i w radosnej atmosferze zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Serdeczne podziękowania składamy rodzicom za pomoc w organizacji Jasełek i przygotowanie wspaniałych strojów. Szczególne gratulacje należą się dzieciom- za piękny występ, zaangażowanie i odwagę. Dzięki naszym małym artystom mogliśmy na nowo przeżyć historię narodzenia Jezusa Chrystusa i poczuć niezwykłą atmosferę świąt.

Zdjęć w galerii: 12

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas w akcji

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat, czyjś świat”. Doświadczyli tego członkowie Szkolnego Koła Caritas,...