Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

IX Turniej Drużyn Amatorskich w Piłce Siatkowej - Nowy Korczyn 2020

Dodał: administrator Data: 2020-02-14 10:17:59 (czytane: 543)

W sobotę 8 lutego 2019 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowym Korczynie odbył się IX Turniej Drużyn Amatorskich w Piłce Siatkowej, którego pomysłodawcą i organizatorem, jak co roku, był Radny Miasta i Gminy Nowy Korczyn – Paweł Kulik.

W tym roku w turnieju rywalizowały 3 drużyny z terenu gminy Nowy Korczyn: Niefart Nowy Korczyn, Gwiazdozbiór oraz Oldboje Nowy Korczyn. Podobnie jak w latach ubiegłych  rywalizowano systemem „każdy z każdym”.

siatka3.jpg
Otwarcia turnieju dokonali Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Pan Piotr Strach, Prezes Klubu Sportowego „Wisła” Nowy Korczyn oraz  Radny Miasta i Gminy Nowy Korczyn  Paweł Kulik. Po zaciętej, emocjonującej walce, turniej zakończył się zwycięstwem ekipy Niefartu. Drugie miejsce zajęli Oldboje, na trzecim miejscu uplasował się Gwiazdozbiór. Na szczególne uznanie zasługuje najmłodsza drużyna uczestnicząca w turnieju - Gwiazdozbiór , która w każdym secie stawiała zacięty opór starszym kolegom.

siatka2.jpg
     Uczestnicy turnieju otrzymali z rąk Z-cy Burmistrza Pana Piotra Stracha, Prezesa Klubu Sportowego „Wisła” Pana Arkadiusza Modzelewskiego oraz Radnego Miasta i Gminy Pana Pawła Kulika pamiątkowe dyplomy oraz puchary i nagrody rzeczowe – piłki siatkowe.  Organizator pragnie podziękować Panu Wojciechowi Kaczmarczykowi z firmy „WOJ-BUS” i Panu Krzysztofowi Przeniosło firma „TRANZBED” – fundatorom nagród rzeczowych w tegorocznym turnieju oraz Urzędowi Miasta i Gminy w Nowym Korczynie za zorganizowanie posiłku regeneracyjnego dla zawodników.
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom turnieju, gratulujemy zwycięzcom
i zapraszamy w przyszłym roku.

siatka1_1.jpg
Wyniki i klasyfikacja końcowa:

Niefart Nowy Korczyn – Gwiazdozbiór            3:0
Gwiazdozbiór – Oldboje Nowy Korczyn            0:3
Niefart Nowy Korczyn – Oldboje Nowy Korczyn    3:0

Tabela końcowa:

  1. Niefart Nowy Korczyn        
  2. Oldboje Nowy Korczyn        
  3. Gwiazdozbiór            

Zdjęć w galerii: 83

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Harmonogram odbioru odpadów na rok 2020 - Uwaga odbiór wszystkich odpadów w jednym dniu

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych i segregowanych z terenu gminy Nowy Korczyn...