Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dzień Kobiet w Nowym Korczynie

Dodał: administrator Data: 2022-03-14 12:20:16 (czytane: 382)

W niedzielę 6 marca na zaproszenie władz samorządowych Miasta i Gminy Nowy Korczyn oraz Biblioteki Centrum Kultury, do sali OSP w Nowym Korczynie przybyły Panie z całej gminy, aby świętować Dzień Kobiet.

Licznie zgromadzonym kobietom piękne życzenia złożyli organizatorzy: Paweł Zagaja - Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn, Piotr Strach -Z- ca Burmistrza oraz przybyli na uroczystość Poseł do Parlamentu Europejskiego Adam Jarubas i Dyrektor ZDZ w Busku Zdroju Krystian Jarubas.
Panie spędziły czas przy koncercie "Radość najpiękniejszych lat - wspomnienie Anny Jantar", w wykonaniu wokalistek z krakowskiej grupy Moc.Art, który wprawił wszystkich w pogodne nastroje, przeniósł w kolorowe lata 70-te i pozwolił zapomnieć o troskach. Spotkanie zakończone słodkim poczęstunkiem, jak co roku, pokazało, że Dzień Kobiet jest świętem, który należy celebrować, pokazując jak ważne są kobiety i jak wiele ról spełniają w dzisiejszym świecie.

Zdjęć w galerii: 20

Zobacz także

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - obowiązkowe składanie deklaracji do 30.06.2022r.

Dodane: 2022-06-27 10:53 - Komentarze  (0)  czytane (620)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

11 marca - Dzień Sołtysa

Najlepsze życzenia dla wszystkich Sołtysek i Sołtysów...