Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Od jutra 25.01 można składać wnioski w 3. części programu #CzystePowietrze

Dodał: administrator Data: 2022-01-24 20:31:30 (czytane: 346)

Ogłoszenie o naborze wniosków dla beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania w ramach Części 3 programu priorytetowego „Czyste Powietrze" oraz o zmianie programu priorytetowego „Czyste Powietrze" w zakresie części 1 i części 2.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach (dalej: WFOŚiGW) ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. rozpoczęty zostanie nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania w oparciu o:

  • Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
  • Wzór formularza wniosku o dofinansowanie, obejmujący Część 3 programu.
  • Regulamin naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.
  • czyste.jpg 

W ramach Części 3 programu istnieje możliwość finansowania przedsięwzięć rozpoczętych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie. Część 3 programu umożliwia także dofinansowanie w formie dotacji przedsięwzięć zakończonych pod warunkiem, że nie zostały rozpoczęte wcześniej niż 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie oraz nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia niniejszego naboru.

Szczegóły po kliknięciu w link:

  http://www.wfos.com.pl/aktualne-informacje/1123-czesc-3-programu-priorytetowego-czyste-powietrze-najwyzszy-poziom-dofinansowania?fbclid=IwAR20gE2BJ48Gv2fvi-4DHBwyCY0L6GSaEangkCALC8Eq6x2ectJOfd3STaI

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ostrzeżenie meteorologiczne

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje słabe opady marznącego deszczu powodujące gołoledź....