Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Informacja

Dodał: administrator Data: 2022-07-19 12:02:15 (czytane: 247)

Na terenie gminy Nowy Korczyn od stycznia 2022 r. zostały uruchomione cztery linie komunikacyjne o charakterze użyteczności publicznej, w związku z uzyskaniem dofinansowania od Wojewody Świętokrzyskiego w ramach „Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej”.

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn informuje, że od 10.01.2022 r. do 30.06.2022 r. sprzedanych zostało 1748 biletów jednorazowych oraz 16 biletów miesięcznych. Od momentu uruchomienia przewozów gradacja pod kątem sprzedanych biletów jest rosnąca. Świadczy to o coraz większym zainteresowaniu mieszkańców korzystaniem z połączeń komunikacyjnych na terenie gminy.
Jednocześnie informuje, że rozkład jazdy na poszczególnych liniach komunikacyjnych nie uległ zmianie w okresie wakacyjnym.

Trasa I
> NOWY KORCZYN-PAWŁÓW-PARCHOCIN

Trasa II
> NOWY KORCZYN-SĘPICHÓW-STROŻYSKA-NOWY KORCZYN

Trasa III
> NOWY KORCZYN-ŁĘKA-CZARKOWY

Trasa IV
> NOWY KORCZYN-RZEGOCIN-GÓRNOWOLA-KAWĘCZYN-NOWY KORCZYN

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Rusza znów ginekologia w SZOZ w NK.

Informujemy, że od 24 sierpnia 2022r. w SZOZ w Nowym Korczynie w Przychodni Ginekologicznej, w środę według harmonogramu (w godz....