Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ferie w królewskich rezydencjach online

Dodał: marzena Data: 2021-01-08 11:18:12 (czytane: 108)

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu rozpoczęło „Ferie po królewsku w siedmiu rezydencjach”. Codziennie, począwszy od 4 do 17 stycznia 2021 r., na stronach internetowych i kanałach mediów społecznościowych: Facebook, YouTube, Instagram oraz Twitter będą publikowane materiały dla dzieci i młodzieży w różnym wieku – od przedszkola do szkół średnich.

Rezydencje zapraszają do wirtualnego zwiedzania w ramach cyklu „Muzeum oczami dziecka”, a znani youtuberzy na „Zamkowe trendy”. Wyjątkowy gość zabierze wszystkich chętnych na „Muzyczny spacer po Rezydencjach Królewskich” oraz warsztaty, a najmłodsi przeniosą się także w świat baśni oraz legend dzięki lekturze „Królewskich bajek”.

Ferie_po_krolewsku_online_500x190.jpg


Organizatorem projektu jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Projekt jest realizowany przez siedem rezydencji królewskich:
Zamek Królewski w Warszawie, Zamek Królewski na Wawelu, Łazienki Królewskie, Muzeum Zamkowe w Malborku, Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce oraz Muzeum Narodowe w Lublinie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

XXVIII Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zachęca do nadsyłania zgłoszeń na XXVIII Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek. Finał tegorocznego...