Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dzień Rodziny

Dodał: administrator Data: 2022-06-07 14:49:50 (czytane: 184)

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też w naszym przedszkolu wychowawczynie pomogły dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców, organizując Dzień Rodziny.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Barbara Karnawalska, która powitała wszystkich przybyłych rodziców, Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Korczyn pana Pawła Zagaję i Przewodniczącą Rady Miejskiej panią Kazimierę Gołdyn. Następnie na pięknie udekorowanej scenie dzieci recytowały okolicznościowe wiersze, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłości, szacunku i wdzięczności za trud wychowania. Nie zabrakło piosenek o tematyce rodzinnej.  Podczas montaży słowno- muzycznych adresowanych do rodziców, na twarzach mam i tatusiów gościł uśmiech, a nawet wzruszenie. Kończącym akcentem, który ubarwił uroczystość było zaśpiewanie przez dzieci „Sto lat”.
Po zakończeniu części artystycznej rodzice otrzymali laurki, kwiaty, upominki i słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z małych serduszek swoich dzieci.
Atmosfera uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Zdjęć w galerii: 18

Zobacz także

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - obowiązkowe składanie deklaracji do 30.06.2022r.

Dodane: 2022-06-27 10:53 - Komentarze  (0)  czytane (620)

TAGI:


Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy