Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dzień Kobiet w Gminie Nowy Korczyn

Dodał: administrator Data: 2017-03-14 13:56:17 (czytane: 1853)

W dniu 10 marca 2017 r. na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury i Urzędu Gminy Nowy Korczyn do sali OSP przybyły licznie panie z różnych miejscowości gminnych, aby uczcić swoje święto.

Życzenia kobietom złożyli  organizatorzy, a zarazem prowadzący imprezę: wójt – Paweł Zagaja i dyrektor GOK – Bogumiła Zawada.
Piękne słowa o kobietach, działaczkach i aktywistkach gminnych skierowała do przybyłych długoletnia kierowniczka Ośrodka Zdrowia w Nowym Korczynie – Alicja Wesołowska.
Za trud, oddanie i poświęcenie dla lokalnej społeczności, a w szczególności za działalność w Towarzystwie Miłośników Ziemi Korczyńskiej podziękowania i kwiaty dla pani doktor złożyli: przewodnicząca – Ligia Płonka i wójt – Paweł Zagaja, również członek TMZK.  
Głównym punktem programu uroczystości był występ kabaretu ,,NAŻARTY” z Kielc. Panowie Paweł Czupryński i Emil Karpiński swoimi skeczami rozśmieszali panie prawie do łez, włączając je do wspólnej zabawy. Nie darowali także panom: reprezentantom płci męskiej, którzy wspólnie z paniami wzięli udział w skeczu, wzorowanym na bajce o Czerwonym Kapturku. Ośmielony swoim występem i po zaprezentowaniu swoich ukrytych zdolności aktorskich, wszystkim paniom złożył życzenia poseł na Sejm Krystian Jarubas.
Dla wszystkich pań przepięknie zaśpiewały także młode kobiety: Kasia i Ola Cerazy. Warto również wspomnieć o Martynie Sadowskiej, Katarzynie Cabaj, Katarzynie Borli, które przygotowały dla zebranych niespodziankę. W  kosmetycznym SPA można było upiększyć się i odmłodzić, robiąc sobie makijaż, paznokcie i maseczki.
Słodki poczęstunek dla przemiłych gości zasponsorował, jak co roku, Władysław Smoleń, właściciel firmy TARKOR z Nowego Korczyna, wójt Paweł Zagaja, poseł Krystian Jarubas oraz Halina Luter kierownik Biblioteki Gminnej.


Ligia Płonka
Pracownik GOK – PIT w Nowym Korczynie

Zdjęć w galerii: 22

Zobacz także

Informacja Wójta Gminy Nowy Korczyn

Dodane: 2018-06-21 14:09 - Komentarze  (0)  czytane (69)

TAGI:


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.158.15.97

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zasady segregacji odpadów na terenie Gminy Nowy Korczyn

Poniżej przedstawiamy Państwu ogólne rady, jak segregować i wyrzucać odpady, szczegółowy sposób segregacji obowiązujący na terenie...