Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Starym Korczynie

Dodał: administrator Data: 2018-01-26 10:38:40 (czytane: 484)

W dniu 21 stycznia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Starym Korczynie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

W pięknie udekorowanej sali przez p. J. Kruk, dzieci wraz ze swoją wychowawczynią przygotowały dla babć i dziadków wspaniałą uroczystość. Oprócz montażu słowno - muzycznego szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Trzy tańce przygotowane wzbudziły ogromny aplauz na widowni, a w oczach niektórych można było dostrzec łzę wzruszenia.
Najmłodsi uczniowie pod kierunkiem p. H. Stulak również przygotowali program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku.
Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta! Najserdeczniejsze życzenia złożyli p. dyrektor B. Kruk, ksiądz M. Małczęć, wójt gminy Paweł Zagaja oraz radna gminy Krystyna Szafraniec.

SP Stary Korczyn
 

Zdjęć w galerii: 30

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej

Został ogłoszony przetarg na termomodernizację trzech budynków użyteczności publicznej: budynków Urzędu Gminy przy ul. Krakowskiej...