Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Punkcie Przedszkolnym

Dodał: administrator Data: 2019-01-22 13:03:16 (czytane: 1332)

Święto Babci i Dziadka to niezwykłe wydarzenie, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

Z tej okazji 10.01.2019 r. w Punkcie Przedszkolnym w Nowym Korczynie odbyła się wspaniała uroczystość z udziałem zaproszonych gości. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Bardzo się starały, widać było, że miłość i wdzięczność wypełnia ich małe serduszka. Pamiętały także o serdecznych życzeniach. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Oklaskom nie było końca. Przedszkolaki wspólnie z zaproszonymi gośćmi zatańczyły poleczkę. Na zakończenie najmłodsi obdarowali babcie i dziadziusiów własnoręcznie wykonanymi upominkami i zaprosili na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Swoją obecnością zaszczycił nas także Burmistrz Nowego Korczyna Pan Paweł Zagaja oraz Pani Barbara Karnawalska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Korczynie, którzy życzyli wszystkim seniorom dużo zdrowia, radości i pociechy z wnucząt, a przedszkolakom gratulowali wspaniałego występu.
To był naprawdę wyjątkowy dzień. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Marta Gajek, Agnieszka Kowalska

Zdjęć w galerii: 27

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wolne miejsca na montaż instalacji solarnych

W związku z realizacją projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na domach prywatnych w gminach Wiślica, Nowy Korczyn,...