Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu w Nowym Korczynie

Dodał: administrator Data: 2020-01-28 10:29:39 (czytane: 669)

Dzień Babci i Dziadka to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Z tej okazji w dniach 22-23.01.2020 r. w Publicznym Przedszkolu w Nowym Korczynie odbyły się kolejne, wspaniałe uroczystości z udziałem zaproszonych seniorów.

Przedszkolaki z grupy 3- i 4- latków podziękowały babciom i dziadziusiom za bezgraniczną miłość, opiekę i trud włożony w ich wychowanie, prezentując ciekawy program artystyczny. Z przejęciem  recytowały wiersze i śpiewały piosenki.
Bardzo się starały, widać było, że miłość i wdzięczność wypełniała ich serduszka. Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem śledzili popisy swoich małych artystów. Oklaskom nie było końca.
Po występach Pan Burmistrz złożył seniorom serdeczne życzenia, a przedszkolaki wręczyły babciom i dziadkom laurki i zaprosiły ich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zdjęć w galerii: 45

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odœwież stronę i spróbuj ponownie...


Nie przegap

więcej

Wydarzenia / Imprezy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zwrot podatku akcyzowego

Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn informuje, iż rolnicy zainteresowani odzyskaniem części pieniędzy wydanych na zakup oleju napędowego...